Hledat
  Hledat...
  Nenalezeny žádné produkty.
  KontaktPorovnat

  O nás

  Epico International představuje náš osobitý přístup k mobilnímu příslušenství, flexibilitu, kvalitu a především spolehlivost. Získali jsme důvěru desítek partnerů a těšíme se, že jedním z nich se stanete i vy.

  NAŠE HODNOTY
  #beproud vyjadřuje náš postoj k životu i byznysu a náš cíl je budovat dlouhodobé spolupráce jak s našimi klienty, tak našimi dodavateli, tak abychom byli v souznění s naší další klíčovou hodnotou – udržitelností. Používáme kvalitní materiály a snažíme se produkovat co nejmenší množství odpadu a eliminovat podíl plastů v našem balení.

  NAŠE PRODUKTY
  V Epico stavíme kvalitní materiály, špičkové technologie a čistý design nade vše. Vyrábíme příslušenství, které můžete využít doma, v práci i na cestách. Sami testujeme naše produkty tak, aby splňovaly náročné požadavky dnešní digitální doby. Vytváříme lehké, odolné příslušenství, které vždy sbalíte na cesty.

  ZAKLADATELÉ
  Od prvního dne vyrábíme naše produkty s hrdostí a vášní. Neklademe si malé cíle a děláme vše proto, aby byly naše produkty co nejkvalitnější.

  Epico vzniklo v létě 2014, kdy se Martin Habina s Romanem Nováčkem shodli, že by společně chtěli dělat věci jinak a lépe. Rozhodli se zaměřit na elektronické příslušenství kompatibilní se značkami jako je například Apple a Samsung. Důležitá pro ně byla kvalita, moderní technologie, ale také udržitelnost a ekologie. To vše v kombinaci s minimalistickým funkčním designem, aby veškeré příslušenství nejen že perfektně fungovalo, ale aby také dobře vypadalo, a to ať už na pracovní schůzce, v domácnosti či na cestách. A na těchto hodnotách staví do dnes, díky čemuž firma aktuálně působí na více než 30 světových trzích a patří mezi hlavní dodavatele řetězců Apple Premium Reseller.

  V týmu každým dnem neúnavně pracujeme na tom, aby každý zákazník našel v našem portfoliu příslušenství podle svých potřeb a preferencí. Ať už pracujete z kanceláře, domu či jste většinu času na cestách, naše produkty budou stát při vás. #beproud

  Jsme předním B2B partnerem pro mobilní příslušenství. Díky více než sedmileté zkušenosti dodáváme komplexní řešení pro distributory, řetězce APR – Apple Premium Resellers a podniky prodávající elektroniku. Získali jsme důvěru desítek mezinárodních partnerů v mnoha zemích a těšíme se, že i vy se jedním z nich stanete.

   

  OUR FOUNDERS

  Děkujeme za přihlášení k newsletteru. Pro dokončení prosím potvrďte e-mail, který Vám byl zaslán.
  Něco se nepovedlo, kontaktujte nás
  Zobrazit košík

  Zboží bylo přidáno do porovnání

  Prosím čekejte...
  Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později